به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد vaping هستید؟ علیرغم رشد چشمگیر صنعت خفاش در سالهای اخیر و انفجار در محبوبیت e-cigs، بسیاری از مردم هنوز مطمئن نیستند دقیقا چه چیزی را انتخاب می کنند. در صورت داشتن هر گونه سؤال در مورد سرقت، اسپری کننده ها یا استفاده های مرتبط، این راهنمای جامع شما را تحت پوشش قرار داده است.

مشکلی است؟

Vaping عمل استنشاق بخار تولید شده توسط بخارساز یا سیگار الکترونیکی است. بخار از یک ماده از قبیل مایع مایع، کنسانتره یا گیاه خشک خشک می شود.

تبخیر کننده چیست؟

بخارساز یک وسیله الکتریکی است که ماده را به بخار تبدیل می کند. بخارساز معمولا شامل باتری، کنسول اصلی یا مسکن، کارتریج، و اسپری کننده یا کارتومایزر می باشد. باتری انرژی را برای عنصر گرمایش در اسپری کننده یا کارتومایزر تولید می کند که با مواد vaping تماس می گیرد و آن را به بخار برای استنشاق تبدیل می کند.

چه موادی را می توان از بین برد؟

اکثریت قریب به اتفاق مهاجران از مایعات الکترونیکی استفاده می کنند، اما سایر مواد معمول شامل کنسانتره های مومی و گیاهان خشک می باشند. اواپراتورهای مختلف از مواد مختلفی حمایت می کنند. به عنوان مثال، بخارسازهای مایع مایعات دارای یک کارتریج یا مخزن هستند، در حالی که یک بخارساز گیاه خشک، یک بخاری گرم دارد. اواپراتورهای چند منظوره به شما این امکان را می دهند که مواد مختلف را فقط با تعویض کارتریج ببرید.

بخار در یک بخارپز چطور است؟

بخار به عنوان “ماده ای که در هوا پخش می شود یا به حالت تعلیق در می آید و در واقع مایع یا جامد تبدیل به یک فرم گاز است” تعریف می شود. بخار در یک بخارپز، فرم گازهای هر ماده ای است که در داخل آن قرار دارد. بخار به نظر می رسد ضخیم تر از دود، با این حال، بوی بسیار بهتر است، و به سرعت در هوا نفوذ می کند.

e-water و e-liquid چیست؟

E-water، همچنین به نام e-liquid ، مواد اولیه ای است که در اواپراتورها استفاده می شود و از PG (پروپیلن گلیکول) و VG (گیاه گلیسیرین) پایه، طعم دهنده ها تشکیل شده و ممکن است حاوی نیکوتین باشد یا نباشد.

طیف گسترده ای از مایعات الکترونیکی موجود در بازار وجود دارد و شما می توانید طعم های شیرین را از اساسی ترین انواع میوه ای به طعم های بسیار نوآورانه مانند دسرها، آب نبات و غیره پیدا کنید.

برخلاف سیگار کشیدن سیگار کشیدن سنتی، بیشتر مایعات الکترونیکی بخار را با بوی دلپذیر تولید می کنند.
گاهشمار تاریخچه رنگ آمیزی

در اینجا یک مرور سریع از مهمترین پیشرفت های سال هاست.

  •  440 قبل از میلاد – باستان زدن

هرودوت، یک مورخ یونانی، اولین توصیف یک سنت اسکیتها، یک مرد اوراسیایی است که می تواند به عنوان سنگ قبر قرمز، یعنی ماری جوانا، بر روی سنگ های داغ قرمز پرتاب کند، و سپس در بخار ایجاد شده، نفوذ و حمام می کند.

  •  1542 AD – Irfan Sheikh Invents Hookah

گرچه به طور مستقیم به سر و صدا نرسیده است، قلیان قدم اصلی برای ایجاد بخارساز مدرن محسوب می شود.

  •  1960 – هربرت A. گیلبرت اختراع اولین بخارساز

گیلبرت، یک سرباز جنگی کره ای، آناتومی پایه ای از بخارساز را معرفی کرد که هنوز هم بیشتر یا کمتر از امروز است.

  •  دهه 1980 و دهه 90 – لوله لرزش و عقاب ایگل بیل

فرانکل ویلیام وود، که معمولا به عنوان “Eagle Bill Amato” شناخته می شود، یک مرد پزشکی ماری جوانا چروکی بود. او اولین اسپری قابل حمل را به نام لرزش و لوله ایگل Eagle Bill معرفی کرده است و برای تبلیغ فرهنگ حراست، به ویژه از بین بردن ماری جوانا شناخته شده است.

  •  2003 – Hon Lee Invents Modern E-Cig

هون لیک، که اکنون پدر پدربزرگ مدرن است، یک داروساز چینی است که سیگار الکترونیک مدرن را اختراع کرده است.

  •  اواخر 2000s – سیگار الکترونیک به نقطه کانونی حرکت می کند

در طی یک سال از اختراع خود، سیگارهای الکترونیکی شروع به فروش تجاری کردند. محبوبیت آنها در اواخر سال 2000 افزایش یافت و امروز همچنان افزایش می یابد. تنها در انگلستان، تعداد شکارچیان از 700،000 در سال 2012 به 2.6 میلیون در سال 2015 افزایش یافته است.

چگونه vaping احساس می کند؟

در مقایسه با سیگار کشیدن سیگار، ممکن است با توجه به بخار بودن، ممکن است مرطوب تر و سنگین تر باشد. همچنین با توجه به طعم دهنده های مایعات الکترونیکی ، از بین بردن مو بسیار خوشایند تر و معطر است.

Vapers می تواند از انواع مختلفی از طعم های مختلف بی نهایت را انتخاب کند. برخی از فروشگاه های آنلاین به شما اجازه می دهند ترکیب و مطابقت داشته باشید و حتی طعم های خود را نیز بسازید.